ATMEGA162-16PJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA162-16PJ
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA162-16PJ
Številka dela ATMEGA162-16PJ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5082 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP Podatkovni pretvorniki -