ATMEGA165P-16ANR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA165P-16ANR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA165P-16ANR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA165P-16ANR.pdf2.ATMEGA165P-16ANR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA165P-16ANR
Številka dela ATMEGA165P-16ANR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22576 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA165P-16ANR.pdf2.ATMEGA165P-16ANR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-TQFP
Druga imena ATMEGA165P-16ANR-ND
ATMEGA165P-16ANRTR
ATMEGA165P16ANR
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 54
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b