ATMEGA168-20MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168-20MQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA168-20MQ
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Podatkovni listi: 1.ATMEGA168-20MQ.pdf2.ATMEGA168-20MQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
490 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA168-20MQ
Številka dela ATMEGA168-20MQ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43277 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA168-20MQ.pdf2.ATMEGA168-20MQ.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 32-VQFN (5x5)
Hitrost 20MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATMEGA16820MQ Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 23
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b