ATMEGA3250-16AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA3250-16AI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA3250-16AI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA3250-16AI.pdf2.ATMEGA3250-16AI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA3250-16AI
Številka dela ATMEGA3250-16AI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 4156 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA3250-16AI.pdf2.ATMEGA3250-16AI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (16K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 100-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 69 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b