ATMEGA329-16MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329-16MU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA329-16MU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Podatkovni listi: 1.ATMEGA329-16MU.pdf2.ATMEGA329-16MU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA329-16MU
Številka dela ATMEGA329-16MU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22937 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA329-16MU.pdf2.ATMEGA329-16MU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATMEGA32916MU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 54
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b