ATMEGA48-20MI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48-20MI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA48-20MI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN
Podatkovni listi: 1.ATMEGA48-20MI.pdf2.ATMEGA48-20MI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA48-20MI
Številka dela ATMEGA48-20MI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4274 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA48-20MI.pdf2.ATMEGA48-20MI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 32-VQFN (5x5)
Hitrost 20MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 4KB (2K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATMEGA48-24MI
ATMEGA48-24MI-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 23
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)