ATMEGA64-16AJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA64-16AJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA64-16AJ
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA64-16AJ.pdf2.ATMEGA64-16AJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA64-16AJ
Številka dela ATMEGA64-16AJ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5621 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA64-16AJ.pdf2.ATMEGA64-16AJ.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 64KB (32K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 53 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b