ATMEGA644PV-10MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA644PV-10MQ
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Podatkovni listi: ATMEGA644PV-10MQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA644PV-10MQ
Številka dela ATMEGA644PV-10MQ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20987 pcs Podatkovni list ATMEGA644PV-10MQ.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7)
Hitrost 10MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 64KB (32K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATMEGA644PV10MQ Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 32
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b