ATMEGA8515-16AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA8515-16AC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA8515-16AC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA8515-16AC.pdf2.ATMEGA8515-16AC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA8515-16AC
Številka dela ATMEGA8515-16AC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3961 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA8515-16AC.pdf2.ATMEGA8515-16AC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki -