ATMEGA88V-10AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA88V-10AU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA88V-10AU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA88V-10AU.pdf2.ATMEGA88V-10AU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA88V-10AU
Številka dela ATMEGA88V-10AU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46254 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA88V-10AU.pdf2.ATMEGA88V-10AU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 32-TQFP (7x7)
Hitrost 10MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 32-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 23 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)