ATMEGA88V-10PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATMEGA88V-10PI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Podatkovni listi: 1.ATMEGA88V-10PI.pdf2.ATMEGA88V-10PI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATMEGA88V-10PI
Številka dela ATMEGA88V-10PI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5721 pcs Podatkovni list 1.ATMEGA88V-10PI.pdf2.ATMEGA88V-10PI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-PDIP
Hitrost 10MHz Serija AVR® ATmega
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena ATMEGA88V-12PI
ATMEGA88V-12PI-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 23
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP