ATTINY12V-1PC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATTINY12V-1PC
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Podatkovni listi: 1.ATTINY12V-1PC.pdf2.ATTINY12V-1PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATTINY12V-1PC
Številka dela ATTINY12V-1PC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5483 pcs Podatkovni list 1.ATTINY12V-1PC.pdf2.ATTINY12V-1PC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Hitrost 1.2MHz Serija AVR® ATtiny
Velikost RAM-a - Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1KB (512 x 16) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena ATTINY12V1PC Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 6
Velikost EEPROM 64 x 8 natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 1.2MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-PDIP