ATTINY13-20SSU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATTINY13-20SSU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Podatkovni listi: 1.ATTINY13-20SSU.pdf2.ATTINY13-20SSU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATTINY13-20SSU
Številka dela ATTINY13-20SSU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87830 pcs Podatkovni list 1.ATTINY13-20SSU.pdf2.ATTINY13-20SSU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Hitrost 20MHz Serija AVR® ATtiny
Velikost RAM-a 64 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1KB (512 x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena ATTINY1320SSU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 6
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 64 x 8
natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 4x10b