ATTINY26-16MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY26-16MU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATTINY26-16MU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Podatkovni listi: 1.ATTINY26-16MU.pdf2.ATTINY26-16MU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATTINY26-16MU
Številka dela ATTINY26-16MU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54989 pcs Podatkovni list 1.ATTINY26-16MU.pdf2.ATTINY26-16MU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 32-VQFN (5x5)
Hitrost 16MHz Serija AVR® ATtiny
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 2KB (1K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATTINY2616MU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 16
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 128 x 8
natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 11x10b