ATTINY44-20PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATTINY44-20PU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14DIP
Podatkovni listi: 1.ATTINY44-20PU.pdf2.ATTINY44-20PU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATTINY44-20PU
Številka dela ATTINY44-20PU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62873 pcs Podatkovni list 1.ATTINY44-20PU.pdf2.ATTINY44-20PU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Hitrost 20MHz Serija AVR® ATtiny
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 4KB (2K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 14-PDIP