ATTINY85-20PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATTINY85-20PI
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Podatkovni listi: 1.ATTINY85-20PI.pdf2.ATTINY85-20PI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ATTINY85-20PI
Številka dela ATTINY85-20PI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5788 pcs Podatkovni list 1.ATTINY85-20PI.pdf2.ATTINY85-20PI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Hitrost 20MHz Serija AVR® ATtiny
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 4x10b