ATXMEGA16D4-MH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA16D4-MH
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA16D4-MH.pdf2.ATXMEGA16D4-MH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA16D4-MH
Številka dela ATXMEGA16D4-MH Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43900 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA16D4-MH.pdf2.ATXMEGA16D4-MH.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® D4
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad
Druga imena ATXMEGA16D4MH Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 34
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 12x12b