ATXMEGA32A4-CCU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA32A4-CCU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA
Podatkovni listi: ATXMEGA32A4-CCU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA32A4-CCU
Številka dela ATXMEGA32A4-CCU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65022 pcs Podatkovni list ATXMEGA32A4-CCU.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 49-VFBGA (5x5)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA® A4
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 49-VFBGA
Druga imena 1611-ATXMEGA32A4-CCU Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 34
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis AVR AVR® XMEGA® A4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 49-VFBGA (5x5)