ATXMEGA32D4-MHK
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATXMEGA32D4-MHK
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Podatkovni listi: 1.ATXMEGA32D4-MHK.pdf2.ATXMEGA32D4-MHK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATXMEGA32D4-MHK
Številka dela ATXMEGA32D4-MHK Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5558 pcs Podatkovni list 1.ATXMEGA32D4-MHK.pdf2.ATXMEGA32D4-MHK.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7)
Hitrost 32MHz Serija AVR® XMEGA
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (16K x 16) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število I / O 34 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis AVR AVR® XMEGA Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 12x12b