DSC1001AI2-024.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AI2-024.0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001AI2-024.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001AI2-024.0000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001AI2-024.0000
Številka dela DSC1001AI2-024.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5202 pcs Podatkovni list DSC1001AI2-024.0000.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 24MHz
natančen opis 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Tok - Supply (Max) 6.3mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSC1001AI2-025.0000
DSC1001AI2-025.0000
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Na zalogi: 5520 pcs
Prenesi: DSC1001AI2-025.0000.pdf
RFQ
DSC1001AI2-024.0000T
DSC1001AI2-024.0000T
Opis: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD