DSC1001BI5-066.6666T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI5-066.6666T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001BI5-066.6666T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001BI5-066.6666T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001BI5-066.6666T
Številka dela DSC1001BI5-066.6666T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5352 pcs Podatkovni list DSC1001BI5-066.6666T.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 66.6666MHz
natančen opis 66.6666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 7.2mA