DSC1001CI1-033.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI1-033.0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001CI1-033.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001CI1-033.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
990 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001CI1-033.0000
Številka dela DSC1001CI1-033.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76440 pcs Podatkovni list DSC1001CI1-033.0000.pdf
Napetost - oskrba 1.7 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 33MHz natančen opis 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 7.2mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA