DSC1001CI2-006.7800T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI2-006.7800T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001CI2-006.7800T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001CI2-006.7800T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001CI2-006.7800T
Številka dela DSC1001CI2-006.7800T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4297 pcs Podatkovni list DSC1001CI2-006.7800T.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 6.78MHz
natančen opis 6.78MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6.3mA