DSC1001CL5-027.1200
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CL5-027.1200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001CL5-027.1200
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 27.1200MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001CL5-027.1200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001CL5-027.1200
Številka dela DSC1001CL5-027.1200 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 27.1200MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5787 pcs Podatkovni list DSC1001CL5-027.1200.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 27.12MHz
natančen opis 27.12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 7.2mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSC1001CL5-032.0000
DSC1001CL5-032.0000
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD
Na zalogi: 4824 pcs
Prenesi: DSC1001CL5-032.0000.pdf
RFQ
DSC1001CL5-025.6000T
DSC1001CL5-025.6000T
Opis: MEMS OSCILLATOR
Na zalogi: 4008 pcs
Prenesi: DSC1001CL5-025.6000T.pdf
RFQ
DSC1001CL5-027.1200T
DSC1001CL5-027.1200T
Opis: OSC MEMS 27.1200MHZ CMOS SMD