DSC1001CL5-075.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001CL5-075.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Podatkovni listi: DSC1001CL5-075.0000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001CL5-075.0000
Številka dela DSC1001CL5-075.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4709 pcs Podatkovni list DSC1001CL5-075.0000.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-VDFN Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 75MHz natančen opis 75MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN
Tok - Supply (Max) 16.6mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA
Osnovni resonator MEMS Absolute Pull Range (APR) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSC1001CL5-075.0000T
DSC1001CL5-075.0000T
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD