DSC1001DI1-012.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI1-012.5000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001DI1-012.5000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSCILLATOR MEMS 12.5MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001DI1-012.5000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001DI1-012.5000
Številka dela DSC1001DI1-012.5000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSCILLATOR MEMS 12.5MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5737 pcs Podatkovni list DSC1001DI1-012.5000.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 12.5MHz
natančen opis 12.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6.3mA