DSC1001DL2-005.0196T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DL2-005.0196T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1001DL2-005.0196T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 5.0196MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1001DL2-005.0196T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1001DL2-005.0196T
Številka dela DSC1001DL2-005.0196T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 5.0196MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4070 pcs Podatkovni list DSC1001DL2-005.0196T.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 5.0196MHz
natančen opis 5.0196MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6.3mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSC1001DL2-003.9000
DSC1001DL2-003.9000
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Na zalogi: 73440 pcs
Prenesi: DSC1001DL2-003.9000.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD
Na zalogi: 6035 pcs
Prenesi: DSC1001DL2-012.0000.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS 5.0196MHZ CMOS SMD