DSC1018CI1-038.4000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1018CI1-038.4000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1018CI1-038.4000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSCILLATOR MEMS 38.4MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1018CI1-038.4000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1018CI1-038.4000T
Številka dela DSC1018CI1-038.4000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSCILLATOR MEMS 38.4MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4032 pcs Podatkovni list DSC1018CI1-038.4000T.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1018
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 38.4MHz
natančen opis 38.4MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3mA (Typ)