DSC1033BI1-048.4610T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033BI1-048.4610T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1033BI1-048.4610T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 48.4610MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: DSC1033BI1-048.4610T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1033BI1-048.4610T
Številka dela DSC1033BI1-048.4610T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 48.4610MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5187 pcs Podatkovni list DSC1033BI1-048.4610T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1033
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 48.461MHz
natančen opis 48.461MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4mA (Typ)