DSC1102CI5-200.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102CI5-200.0000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1102CI5-200.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 200.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1102CI5-200.0000T.pdf2.DSC1102CI5-200.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1102CI5-200.0000T
Številka dela DSC1102CI5-200.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 200.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4752 pcs Podatkovni list 1.DSC1102CI5-200.0000T.pdf2.DSC1102CI5-200.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1102
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 200MHz
natančen opis 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 58mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 95µA Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSC1102CI5-156.2500
DSC1102CI5-156.2500
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Na zalogi: 4760 pcs
Prenesi: DSC1102CI5-156.2500.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS 200.000MHZ CMOS SMD