DSC1103AE1-083.3300T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AE1-083.3300T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1103AE1-083.3300T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 83.33MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1103AE1-083.3300T.pdf2.DSC1103AE1-083.3300T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1103AE1-083.3300T
Številka dela DSC1103AE1-083.3300T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 83.33MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5531 pcs Podatkovni list 1.DSC1103AE1-083.3300T.pdf2.DSC1103AE1-083.3300T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1103
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 83.33MHz
natančen opis 83.33MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 32mA