DSC1103BI2-135.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103BI2-135.0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1103BI2-135.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 135.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1103BI2-135.0000.pdf2.DSC1103BI2-135.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1103BI2-135.0000
Številka dela DSC1103BI2-135.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 135.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45933 pcs Podatkovni list 1.DSC1103BI2-135.0000.pdf2.DSC1103BI2-135.0000.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1103
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 135MHz natančen opis 135MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 32mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 95µA