DSC1103CI5-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CI5-148.5000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1103CI5-148.5000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1103CI5-148.5000.pdf2.DSC1103CI5-148.5000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1103CI5-148.5000
Številka dela DSC1103CI5-148.5000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4247 pcs Podatkovni list 1.DSC1103CI5-148.5000.pdf2.DSC1103CI5-148.5000.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1103
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 148.5MHz
natančen opis 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 32mA