DSC1121BI2-120.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121BI2-120.0000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1121BI2-120.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 120.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1121BI2-120.0000T.pdf2.DSC1121BI2-120.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1121BI2-120.0000T
Številka dela DSC1121BI2-120.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 120.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71579 pcs Podatkovni list 1.DSC1121BI2-120.0000T.pdf2.DSC1121BI2-120.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1121
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 120MHz natančen opis 120MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA