DSC1121BM1-100.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121BM1-100.0000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1121BM1-100.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1121BM1-100.0000T.pdf2.DSC1121BM1-100.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1121BM1-100.0000T
Številka dela DSC1121BM1-100.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4740 pcs Podatkovni list 1.DSC1121BM1-100.0000T.pdf2.DSC1121BM1-100.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1121
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 100MHz
natančen opis 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 35mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA Osnovni resonator MEMS