DSC1122AI2-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AI2-025.0000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1122AI2-025.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1122AI2-025.0000T.pdf2.DSC1122AI2-025.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1122AI2-025.0000T
Številka dela DSC1122AI2-025.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4179 pcs Podatkovni list 1.DSC1122AI2-025.0000T.pdf2.DSC1122AI2-025.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1122
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 25MHz
natančen opis 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tok - Supply (Max) 58mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSC1122AI1-156.2500T
DSC1122AI1-156.2500T
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 156.2500MHZ LVPECL SMD
Na zalogi: 4582 pcs
Prenesi: DSC1122AI1-156.2500T.pdf
RFQ
DSC1122AI2-025.0000
DSC1122AI2-025.0000
Opis: OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD