DSC1122AI2-150.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AI2-150.0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1122AI2-150.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1122AI2-150.0000.pdf2.DSC1122AI2-150.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1122AI2-150.0000
Številka dela DSC1122AI2-150.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61017 pcs Podatkovni list 1.DSC1122AI2-150.0000.pdf2.DSC1122AI2-150.0000.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1122
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod LVPECL
Druga imena 576-4622 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 150MHz
natančen opis 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tok - Supply (Max) 58mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA Osnovni resonator MEMS