DSC1123BE1-050.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1123BE1-050.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR
Podatkovni listi: DSC1123BE1-050.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1123BE1-050.0000T
Številka dela DSC1123BE1-050.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5174 pcs Podatkovni list DSC1123BE1-050.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1123
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 50MHz
natančen opis 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 22mA