DSC1123BI5-155.5200
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123BI5-155.5200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC1123BI5-155.5200
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.DSC1123BI5-155.5200.pdf2.DSC1123BI5-155.5200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC1123BI5-155.5200
Številka dela DSC1123BI5-155.5200 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4968 pcs Podatkovni list 1.DSC1123BI5-155.5200.pdf2.DSC1123BI5-155.5200.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1123
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 155.52MHz
natančen opis 155.52MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 32mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA Osnovni resonator MEMS