DSC400-1111Q0090KE1T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC400-1111Q0090KE1T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Podatkovni listi: DSC400-1111Q0090KE1T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC400-1111Q0090KE1T
Številka dela DSC400-1111Q0090KE1T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 4852 pcs Podatkovni list DSC400-1111Q0090KE1T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC400
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Višina 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Frekvenca - izhod 4 125MHz
Frekvenca - izhod 3 148.5MHz Frekvenca - izhod 2 27MHz
Frekvenca - izhod 1 10MHz natančen opis LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 20-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 44mA Osnovni resonator MEMS