DSC6001HE1A-020.9715
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC6001HE1A-020.9715
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Podatkovni listi: DSC6001HE1A-020.9715.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6001HE1A-020.9715
Številka dela DSC6001HE1A-020.9715 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68808 pcs Podatkovni list DSC6001HE1A-020.9715.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija DSC60XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 20.9715MHz natančen opis 20.9715MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 1.3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 80µA (Typ)
Osnovni resonator MEMS Absolute Pull Range (APR) ±50ppm