DSC6011JE2A-045.1584
pregled izdelka
Številka dela: DSC6011JE2A-045.1584
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Podatkovni listi: DSC6011JE2A-045.1584.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6011JE2A-045.1584
Številka dela DSC6011JE2A-045.1584 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5035 pcs Podatkovni list DSC6011JE2A-045.1584.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC60XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 45.1584MHz natančen opis 45.1584MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 1.3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -