DSC6011MI2A-025.0000T
pregled izdelka
Številka dela: DSC6011MI2A-025.0000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Podatkovni listi: DSC6011MI2A-025.0000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6011MI2A-025.0000T
Številka dela DSC6011MI2A-025.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5190 pcs Podatkovni list DSC6011MI2A-025.0000T.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija DSC60XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 25MHz natančen opis 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 1.3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 80µA (Typ)