DSC6083CI2A-120K000T
pregled izdelka
Številka dela: DSC6083CI2A-120K000T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Podatkovni listi: DSC6083CI2A-120K000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6083CI2A-120K000T
Številka dela DSC6083CI2A-120K000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5362 pcs Podatkovni list DSC6083CI2A-120K000T.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC60XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 120kHz
natančen opis 120kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 1.3mA (Typ)