DSC6101CI2A-024.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6101CI2A-024.0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC6101CI2A-024.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka ULTRA-LOW POWER,MEMS OSCILLATOR,
Podatkovni listi: 1.DSC6101CI2A-024.0000.pdf2.DSC6101CI2A-024.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6101CI2A-024.0000
Številka dela DSC6101CI2A-024.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis ULTRA-LOW POWER,MEMS OSCILLATOR, Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81169 pcs Podatkovni list 1.DSC6101CI2A-024.0000.pdf2.DSC6101CI2A-024.0000.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC6100
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 24MHz natančen opis 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10.5µA