DSC6101JI2A-016.7722T
pregled izdelka
Številka dela: DSC6101JI2A-016.7722T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka MEMS OSCILLATOR
Podatkovni listi: 1.DSC6101JI2A-016.7722T.pdf2.DSC6101JI2A-016.7722T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6101JI2A-016.7722T
Številka dela DSC6101JI2A-016.7722T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4296 pcs Podatkovni list 1.DSC6101JI2A-016.7722T.pdf2.DSC6101JI2A-016.7722T.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC61XX
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 16.7722MHz
natančen opis 16.7722MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3mA (Typ)