DSC6101JI2A-026.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6101JI2A-026.0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC6101JI2A-026.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka ULTRA-LOW POWER,MEMS OSCILLATOR,
Podatkovni listi: 1.DSC6101JI2A-026.0000.pdf2.DSC6101JI2A-026.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6101JI2A-026.0000
Številka dela DSC6101JI2A-026.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis ULTRA-LOW POWER,MEMS OSCILLATOR, Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82920 pcs Podatkovni list 1.DSC6101JI2A-026.0000.pdf2.DSC6101JI2A-026.0000.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC6100
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 26MHz natančen opis 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10.5µA