DSC6301JI2CA-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSC6301JI2CA-025.0000
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Podatkovni listi: DSC6301JI2CA-025.0000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSC6301JI2CA-025.0000
Številka dela DSC6301JI2CA-025.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5305 pcs Podatkovni list DSC6301JI2CA-025.0000.pdf
Napetost - oskrba 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC63XX
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 25MHz natančen opis 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 80µA (Typ)