DSPIC30F1010-30I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F1010-30I/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC30F1010-30I/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC30F1010-30I/SO
Številka dela DSPIC30F1010-30I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 30 MIPs Serija dsPIC™ 30F
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 6KB (2K x 24) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 21 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-SOIC