DSPIC30F2012-20E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F2012-20E/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC30F2012-20E/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC30F2012-20E/ML
Številka dela DSPIC30F2012-20E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-QFN (6x6)
Hitrost 20 MIPS Serija dsPIC™ 30F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 12KB (4K x 24) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)